IMG_3618

Сьогодні на Прикарпатті у рамках перевиборного турне завітав лідер Правого Сектору Дмитро Ярош. На зустріч із пресою Ярош у камуфляжі прибув не сам, а з комбатом ДУКу.

Здебільшого розмова йшла про події на сході, військове забезпечення та відсутність підтримки для добровольців від держави. Запевняв, що дуже багато хлопців з ПС бере участь в АТО, але канали як і до революції належать олігархам, які не бажають говорити правду про них українцям. Звичайно, обговорили про роль Дмитра Яроша у майбутньому парламенті на той випадок, якщо він туди потрапить. Ярош повідомив, що він з фронтовиками міг бути у силовому блоці Уряду, хоча й не обов’язково.
IMG_3617

IMG_3616

Лідер ПР висловився також щодо люстрації. Вважає, що тут має бути воля народу, а не чиновників. І не важливо, якими методами громадськість її проводитиме. Вони можуть бути такими як в Одесі, напевне, натякаючи на смітники та побиття Шуфрича. Ще зауважив, що корупціонери самі себе не люструють і тут теж можуть допомогти фронтовики. На його думку, участь в АТО може бути виправдальним вироком під час люстрації . Хоча, каже, що ті попередні дії мають бути змиті кров’ю. А ще, запевнив, що дехто тільки робить вигляд, що воює на сході. Він зауважив, що це можна помітити по партійних списках. Тим не менш, конкретних прізвищ не назвав. Але закликав виборців детальніше вивчати списки. При цьому згадав, що зустрічав багато прикарпатців, які воюють в АТО. Мовляв, лідер Правого сектору в тилу не сидить, а разом із своїми бійцями на передовій, тож знає хто і де був.

IMG_3627

На провокативне запитання від невідомого пана «Скільки ще країною керуватимуть жиди?», Ярош не «повівся» та відповів, що антисемітизм не кращий за українофобію. Також не заходів висловити підтримки жодному із франківських кандидатів у нардепи.

IMG_3626

А ось на вчорашню заяву президента Білорусії, про те що Правий Сектор створив Янукович щоб боротись з Тимошенко відповів жартома: «Якщо нас фінансує Янукович, то де наші гроші? Вже б міг хоч один транш прислати». Щоправда, перед тим заявивши, що слова Лукашенка ніщо інше як «безглузда маячня».

IMG_3624

Звичайно, згадав і про наших «добрих» сусідів, наголосивши, що Росія нас у спокої не залишить «і ми її теж». Не обійшлось без «встановлення діагнозу» Путіну. Тут з ним погодились всі присутні – шизофренік і не тільки.

IMG_3622

IMG_3621

IMG_3615

ярош