Результат пошуку зображень за запитом "ями на дорогах"

фото ілюстративне

Любителям позитивчику та мелодрам – не сюди)

Як же треба не любити рідну Городенку (місто!), щоб при багатомільйонному бюджеті довести її дороги до такого стану? На відео вулиця з гучним іменем – Володимира Великого. Зневажені в Городенці й інші славні імена – Мазепи, Бандери (з особливим цинізмом), Крушельницького, Шевченка…

Як же треба мешканцям цієї та й багатьох інших вулиць не любити самих себе, щоб терпіти таке неподобство при багатомільйонному бюджеті Городенки й таку міську раду?

А тепер трохи позитиву, але він не про мешканців райцентру.
P.S. Сьогодні делегація з району побувала у Старобогородчанській ОТГ і побачила: перше, що було зроблено після утворення ОТГ – дороги до сіл. Місту Городенка – далеко.

P.P.S. Позитив у цьому відео (у стилі відбілювачів міської ради) – а горобчики мають де напитися, – пише Газета “Край”.

Любителям позитивчику та мелодрам – не сюди) Як же треба не любити рідну Городенку (місто!), щоб при багатомільйонному бюджеті довести її дороги до такого стану? На відео вулиця з гучним іменем – Володимира Великого. Зневажені в Городенці й інші славні імена – Мазепи, Бандери (з особливим цинізмом), Крушельницького, Шевченка…Як же треба мешканцям цієї та й багатьох інших вулиць не любити самих себе, щоб терпіти таке неподобство при багатомільйонному бюджеті Городенки й таку міську раду?А тепер трохи позитиву, але він не про мешканців райцентру.P.S. Сьогодні делегація з району побувала у Старобогородчанській ОТГ і побачила: перше, що було зроблено після утворення ОТГ – дороги до сіл. Місту Городенка – далеко.P.P.S. Позитив у цьому відео (у стилі відбілювачів міської ради) – а горобчики мають де напитися)

Posted by Газета "Край" on Wednesday, July 19, 2017