Хочу подякувати за те, що є люди, які продовжують цю справу. Дуже багато людей зневірились, можливо втомились. Але, коли ти виснажений, коли ти йдеш до якоїсь мети, то краще вже дійти до неї, чим повертатись назад. Тому що за якимось барханом може бути цілюща вода“, – каже боць 72-ї бригади Олег Сорока, який разом з побратимами побував на Батьківщині Степана Бандери. Про це пишуть Версії з посиланням на ТРК Незалежність.

Відвідини Старого Угринова стали можливі в рамках фестивалю авторської воєнної пісні «Пісні, народжені в АТО», який зібрав вояків з різних куточків держави. Під час заходу свої композиції виконали більше десятка талановитих атовців. Серед учасників концерту були бійці, які ще ніколи не були на Прикарпатті, тому приїхали разом із дружинами та дітьми, щоб подивитись на Батьківщину Степана Бандери, пише ГК.

Кожен свідомий українець має тут побувати, щоб відчути цей дух … бо все закладається в дитинстві, – розповів учасник АТО Андрій Кириченко. – Бо можна зробити відповідні висновки. В цьому плані, Калущина – досить знакове місце”.