Тантричний секс

Тантричний секс

Дослідивши численні інтернет-ресурси, прийшла до висновків. Східні практики розглядають секс як вияв енергетичної сили людини. Для цього існує спеціальне поняття — «тантра», або тантричний секс. Суть сексуальної екзотики зводиться до того, що люди не просто займаються сексом фізично, а ще й духовно, дбаючи насамперед про партнера та зосереджуючись на його відчуттях. Це такий собі обмін енергіями, здатність керувати сексуальним бажанням.

Тантричний секс передбачає:

– еротичний масаж;

– синхронну медитацію;

– повільний темп;

– петинг, поцілунки (починаючи з голови та вух, завершуючи статевими органами);

– широко розплющені очі, що вдивляються в очі навпроти;

– зосередження на відчуттях партнера;

Переваги: за різними даними, статевий акт триває від 3 до 13 хвилин — процес же «у стилі тантри» може продовжуватися годинами (в одержимих цією ідеєю він може тривати й цілу ніч), а оргазм є значно сильнішим в обох партнерів.

«Технічні» моменти

Технікою тантричного сексу можуть оволодіти тільки ті пари, які по-справжньому люблять одне одного. Рухи повинні бути повільними й зосередженими, а тіло — розслабленим. Перед ніччю кохання прогуляйтеся, вдихніть на повні груди свіжого вечірнього повітря, вслухайтесь у звуки навколо.

Кожен рух має займати не менше 3 хвилин. Важливо постійно контролювати своє дихання, яке має бути синхронним і розміреним. Можна прийняти позу лотоса і сісти одне навпроти одного, взятись за руки і налаштуватися. Усі відчуття мають бути загострені.

Зіграйте в гру

Тантричний секс

Виберіть предмети з різким, але приємним запахом (апельсинові кірки, мед, імбир, ароматичні олії). Із зав’язаними очима по черзі відгадуйте з партнером, що саме ви нюхаєте. Вправа допоможе розвинути нюхові рецептори.

Те саме можна зробити і з різними продуктами (бажано з фруктами й овочами, адже практика йоги пропагує вегетаріанство) і музикою (вгадуючи звуки інструментів із симфоній або голоси тварин зі звуків природи).

Тантричний секс давно став улюбленим серед зірок. Стінг переконує, що займається ним мінімум 5 годин підряд, полюбляє його актор Алек Болдуїн, не був байдужим Стів Джобс. Серед вітчизняних селебритиз ним захоплюються Lama і Світлана Лобода.

Тантричний секс для терплячих

Тантричний секс

Заради цікавості експерименту доклала всіх зусиль, щоб переконати свого, я б сказала досить палкого коханого, попрактикувати такий собі зважений та довготривалий тантричний секс. Це коштувало мені декількох годин прогулу робочого часу, щоб упоратися вдома з налаштуванням на відповідну атмосферу та приготуванням особливої вечері для двох, бо я ще є нащадком того покоління, яке вірить: для того, щоб отримати бажане від чоловіка, потрібно його спочатку гарно і смачно нагодувати. Тішуся, бо мій ризик був виправданий: коханий дав згоду на експеримент (мабуть, усе-таки, не був надто обізнаним з ідеями тантричного сексу).

Скажу відверто, неухильно слідувати ідеям тантричного сексу виявилося не так і просто, подекуди це навіть викликало сміх. Не скажу, що я не зосереджувалася на партнері під час заняття коханням, але це набагато простіше робити, коли не обтяжуєш себе подібними настановами: я дивлюся в очі, коли мені цього хочеться, але я дозволяю собі їх заплющити, коли мені добре. Я не наказую собі цілувати чи пестити його, я це роблю, бо мені так хочеться.

Спробувавши, зрозуміла одне:  щоб принести задоволення партнеру, зовсім не обов’язково практикувати тантричний секс, достатньо лише любити одне одного, відчувати «всіма чакрами», і тоді всі ідеї «тантри» будуть втілюватися без надмірних зусиль.

Тетяна НЕПОРАДНА