8

У день празника Богоявлення Господнього Богослуження у Буковелі очолив владика Василій (Івасюк). Він наголосив, що Йорданської води, в якій христився Ісус та забрав на себе всі гріхи світу, а нам через неї дарував благодать має надзвичайну силу, але щоб відчути її дії потрібна міцна віра.

Зануритись в ополонку на Водохреща, за давнім повір’ям, означає бути здоровим увесь рік. Окрім того, освячена вода очищає і додає сил. В цьому переконаний народний депутат  України Олександр Шевченко, для  якого це вже стало доброю традицією.

“Для мене, це духовна традиція, а не закалювання організму. Це очищення душі. Тому що тільки через душу, може бути здоровим тіло. Сьогодні з надією святкуємо Водохреща, з сподіванням, що 2015 рік стане переломним для України і ми так як сьогодні очищуємо свої душі, очистимо нашу державу”, – говорить нардеп.

Святкову атмосферу  колядками та щедрівками подарував хор Воскресіння.  Також гостей фестивалю пригощали смачним кулішем.

Міжнародний фестиваль Моржів  відбувається у Буковелі з 2008  року. З кожним роком кількість охочих  зануритись у крижану воду оздоровитись та очиститись духовно  збільшується і на заваді цьому не стоїть ні мороз, ні дощ, ні вітер.

 

1

2

3

4

6

7

8

10

11

12