https://i.ytimg.com/vi/UWES2JCkVlM/hq720.jpg

На цьому етапі шість учасників команди кожного тренера заспівають сольні пісні, які виберуть самостійно.

По закінченню цього етапу у кожного тренера залишиться всього два учасники – фіналісти, які виступлять у прямому ефірі.

Це останній етап, на якому тренери Тіна Кароль, Потап і MONATIK впливають на долю своїх підопічних. Переможця у фіналі визначать глядачі шляхом телефонного і смс-голосування.

Конкурентами на найдраматичнішому етапі проекту «пісня за життя» стануть учасники команди MONATIK романтичний полтавчанин Влад Фенічко і талановита прикарпатка Юля Радчук.

Як стало відомо днями, учасників пов’язує не тільки дружба, а й перші серйозні глибокі романтичні почуття, в які вилилося знайомство і дружба на проекті.

Незважаючи на те, що Влад живе в Полтаві, а Юля – в Івано-Франківську, вони не уявляють свого життя один без одного.

За лаштунками проекту ведуча «Голос.Діти-3» Катя Осадча запитала у Влада, наскільки серйозні його стосунки з Юлею.

На що найромантичніший учасник проекту відповів соромливо, але впевнено: «Так, у нас все серйозно!»

«Юля, тобі зараз заздрять всі дівчата країни!» – сказав MONATIK після того, як Влад зі сцени зізнався у своїх почуттях до Юлі.

Чи розлучать юних закоханих результати етапу «пісня за життя» і хто з учасників команди Тіни Кароль, Потапа і MONATIK потрапить до фіналу, глядачі дізнаються вже найближчої неділі, 27 листопада, о 21:00 на телеканалі «1+1».

Нагадаємо, з прем’єрою «Голос.Діти-3» стартував «Рік «Голосу» на телеканалі «1+1», який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом «Голос країни-7».