13 вересня в Українському домі відбулась урочиста презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів». Видавець книги Тетяна Петракова, досвідчений соціальний діяч у сфері дитячої творчості та медіа.

Юна мешканка Івано-Франківська, учениця Школи розвитку сучасного мистецтва «Star Team», Вікторія Усенко (викладач Ксенія Кондратова) була нагороджена грамотою за участь у першій енциклопедії «Найвидатніші діти України».

Це унікальний проект, у презентації якого взяли участь і відомі митці. Дітей та гостей заходу привітали народна артистка України Катерина Бужинська, Посол Миру, народна артистка України Наталія Шелепницька, заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки, заслужена артистка України Оксана Стебельська та популярна співачка Наталія Валевська. Також для юних талантів, головних героїв «Енциклопедії», було організовано офіційну червону доріжку, вручено дипломи, пам’ятні грамоти, присвячені події, та, звісно, примірники «Енциклопедії».

Вікторія Усенко та інші учасники проекту продемонстрували вихід в українському національному костюмі та заспівали з відомими зірками української естради.

«Цей проект надзвичайно позитивний, тому що кожна мама розуміє – те що сьогодні вкладеш в дітей, їм стане в пригоді у майбутньому. Вам, Тетяно Леонідівно, бажаю бути завжди такою сильною, позитивною та креативною, організовуючи такі заходи, – сказав в привітальному слові директор ДП «Український дім» Стельмащук Юрій Іванович, – а Український дім – це комунікативний майданчик, який з радістю і щирим серцем приймає всіх бажаючих для вільного спілкування, як творчого так і ділового.