В загальній аудієнції з Папою Франциском у середу, 8 серпня 2018 р., взяли участь 100 дітей з усіх регіонів України, які подарували йому написану своїм життям і руками «Книгу Добра» та інші подарунки. Знаково, що серед дітей було п’ять дівчат зі Зразкової вокальної студії “Ліра”, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

Юні артистки заспівали для Папи “Творімо добро разом”.

Як відомо, вчора міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Папою Римським Франциском. На зустрічі голова української дипломатії представив Понтифіку “Книгу добра”, до підготовки якої залучилися понад 300 тисяч дітей і дорослих з усіх куточків України. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

У цьому унікальному виданні, виготовленому вручну на папері з бавовни і трав, зібраних в тих регіонах, звідки надійшли історії про добро, зібрано 50 реальних розповідей про добро і 50 малюнків, які є відображенням дитячого бачення людяності, щирості і співчуття в повсякденному житті. Цей міжнародний соціальний проект, який покликаний надихати на перемоги і добрі починання в усьому світі, проходить за підтримки Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який разом з групою українських дітей зустрівся з Папою Римським Франциском під час загальної аудієнції у Ватикані, щоб отримати його благословення, а також подякувати Понтифіку за гуманітарну ініціативу “Папа для України”, молитви за мир в нашій країні і передати ексклюзивну копію цієї книги, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 грудня 2017 року “Книгу добра” презентував президент України Порошенко.

Як зазначив голова держави, до створення “Книги добра” доклали руку відомі українці, серед яких – Любомир Гузар, Ада Роговцева, Іван Драч та Марія Матіос.

При цьому президент підкреслив, що головні творці “Книги” – понад триста тисяч дітей, “які поділилися добром з усією країною, всім світом”. Це – записи дітей, чиї батьки воювали або пережили військові дії. Книгу збирала дружина президента Марина Порошенко.