news-image: Після хіміотерапії 11-річній дівчинці з Калуша потрібні донори

Потрібні чоловіки-донори тромбоцитів з четвертою групою крові з Калуша або області, пишуть Версії з посиланням на ”Вікна”.

Процедура абсолютно безпечна, ніякої загрози здоров’ю донора не несе. Чужих дітей не буває, не будьмо байдужими!

Телефон батька: +38 (066) 417-92-93, Олександр.

Маленька Віка була непосидючою дівчинкою. Схожа на Петрика П′яточкіна з мультика. Чи якісь змагання, чи виступи, свята – Віка у перших рядах. Але хвороба прийшла зненацька. Батьки помітили, що їх донечка стала квола, сонлива, зовсім на себе не схожа. Далі були лікарня, аналізи, невірне лікування, яке не давало результатів. Лише після ретельного обстеження у 2014 році у Віки виявили пухлину головного мозку. Діагноз: медулобластома, гідроцефалія.

Розпочалося хіміотерапевтичне лікування. Все йшло за планом, але дівчинці різко стало погано. Її поклали до Інституту нейрохірургії. Тривалий час Віка не могла рухатися, їсти, говорити. Цей стан був після проходження хіміотерапії та операції щодо ревізії шунтуючої системи. Вона була схожа на зів’ялу квіточку. І ось сталося чудо. Одного дня Віка просто відкрила очі і заговорила, почала самостійно їсти та сидіти, йдеться на сайті Української біржі благодійності.