на статтю

Враховуючи високі показники освітньої та наукової діяльності факультету, а також з метою подальшого вдосконалення системи вищої юридичної освіти у нашому регіоні Івано-Франківський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» був реорганізований у Прикарпатський юридичний інститут цього провідного юридичного вишу нашої держави.

Якісну фахову підготовку на п’яти кафедрах юридичного інституту забезпечить професійний науково-педагогічний колектив у складі 56 викладачів, в т.ч. 47 докторів і кандидатів наук.

Для надання освітніх послуг в інституті є сучасна матеріально-технічна база, зокрема: великий навчальний корпус, стадіон та спортивний майданчик, бібліотека з читальним залом на 125 місць, 2 комп’ютерні класи, криміналістична лабораторія. До послуг студентів їдальня та 2 буфети.

на статтю - корпус

Директором Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» призначений Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Басай Віктор Давидович.