news-image: В Івано-Франківську демонтують "нічийну" рекламу та неправильні вивіски

Про це інформує юридична компанія “Легіс Віртус”.

Нагадаємо, що цим рішенням Івано-Франківська міська рада зобов’язувала суб’єктів господарювання отримувати дозвільні документи на розміщення вивісок, які не передбачені законодавством України, кажуть у компанії. І додають, що порядок суперечить Законам України, які регламентують порядок розміщення вивісок, а також те, що при його прийнятті виконавчий комітет вийшов за межі наданих законом повноважень, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Відтак Прокуратура Івано-Франківської області за заявою Юридичної компанії «Легіс Віртус» звернулася до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування вказаного рішення виконавчого органу міської ради, який нині був задоволений.

Як відомо, саме після прийняття цього порядку, у Франківську почали ефективно наводити лад з вивісками, котрі закривали фасади будівель в середмісті.

У Департаменті правової політики Івано-Франківська виданню розповіли, що схожа ситуація була у Львові, і апеляційна інстанція скасувала рішення першого суду. Юристи з мерії також оскаржуватимуть нинішнє рішення.