ato

За словами голови комісії, депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Бабія, ідеального бюджету не буває.

«Якщо його вчасно не прийняти, то бюджетники, змушені будуть утримуватися по 1/12, – відзначає Юрій Бабій. – А це породжує ризики недофінансування низки соціальних програм, утримання соціальної інфраструктури області».

Як відзначає Ю.Бабій, у бюджеті 2015 закладено чимало змін, наприклад: формування єдиного кошика доходів загального фонду, зміна нарахування платежів, нова трансфертна політика тощо. Серед ключових показників: дохідна частина бюджету Івано-Франківської області становить 3,616 3795 млрд. гривень, а видатки встановлені в розмірі 3,615 1382 млрд. гривень. Доходи загального фонду затверджені у розмірі 3,561 9895 млрд. гривень, спеціального – 53,39 млн. гривень. Запланований обсяг бюджету розвитку складатиме 25 млн. гривень.

Окремо варто відзначити, що у 2015 році почне діяти цільова програма фінансування мобілізаційних заходів та заходів з територіальної обороноздатності, проект якої було відкореговано постійною депутатською комісією з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

«Всім, хто критикує бюджет хочу нагадати, що в Україні йде війна і економити слід починати з себе, – наголосив Юрій Бабій. – Фінансування «Цільової програми фінансування мобілізаційних заходів і цивільного захисту населення» планується у розмірі 8,1 млн. гривень, що дорівнює бюджету розвитку області за минулий рік».