1

«Михайло Довбенко є членом нашої команди. Він потрібен у парламенті як досвідчений економіст та фінансист, який має змінити закони з оподаткування, інвестування та багатьох інших важких для простої людини проблем», – сказав Юрій Луценко.

Голова партії «Блок Петра Порошенка» зазначив, що Михайло Довбенко знає проблеми районів, відкриє пункти прийому громадян та буде звітувати перед виборцями і вирішувати їхні побутові проблеми.

Юрій Луценко, перебуваючи на Івано-Франківщині, наголосив, що для реалізації реформ Президенту Порошенку потрібна парламентська більшість, на яку він зможе опертися у Верховній Раді.

 

Довідка:

 

Михайло Довбенко був довіреною особою Петра Порошенка в Івано-Франківську на позачергових президентських виборах і керував Івано-Франківським обласним виборчим штабом Петра Порошенка. 

Життя Михайла Довбенка тісно повязане з Прикарпаттям. У Івано-Франківську Михайло Довбенко працював у різних банківських установах. Займав посади від головного економіста до голови правління, директора філій.  

Паралельно з основною роботою Михайло Довбенко займався ґрунтовними науковими дослідженнями в галузі економіки. Доктор економічних наук.

Від 1999 року Михайло Довбенко є директором Інституту відкритої політики.