Сьогодні, відбулося попереднє судове засідання по справі Партії регіонів проти Юрія Романюка.

Відповідач заявив, що до судового засідання не готовий та з документами справи не ознайомлений, на його адресу проживання нічого не приходило. Після цього суддя запиталася чому пан Романюк особисто не проявив ініціативу і не ознайомився з справою. На що депутат здивовано перепитав: Це моє право чи обов’язок їхати в інше місто ознайомлюватися з документами?

Відповідач заявив два клопотання. Перше стосувалося надання йому судом копій всіх необхідних матеріалів. А друге, дозволити всім ЗМІ вільно вести аудіо-, відео-зйомку, оскільки на основі ЦПК та суті самої справи не передбачає жодної державної чи будь-якої іншої таємниці, процес відкритий.
Зрештою судове засідання перенесли на 2 липня. В коментарі журналісту Стик Юрій Романюк прокоментував своє очікування від результату судової справи.

“Дотримання верховенства права, та торжества справедливості, вичерпаної неупередженості, максимальної об’єктивності, дотримання чинного законодавства України під час винесення остаточного рішення. Поки що мені не вкладається в голові, як можна притягувати до відповідальності будь-яку людину за оціночне судження, висунене громадянином на своїй сторінці у соціальній мережі при існуванні у країні свободи слова.”