1

 

Цими вихідними в напівтаємному режимі була проведена політрада Івано-Франківської обласної організації партії «УДАР» на якій, як можливо вже комусь відомо, мене, – діючого голову міської організації партії, було виключено з партії.

2 (2)_resize

Своє рішення члени політради мотивували абсурдним звинуваченням в тому, що я буцімто є членом партії «Родіна». Думаю нікому тут не треба пояснювати чому це звинувачення є примітивним та неправдивим, тому вважаю за необхідне пояснити справжні причини рішення верхівки партії виключити мене з організації.

Отож, усвідомлюючи важливість своїх слів я заявляю, що мене виключили з партії через те, що я говорив правду. Говорив не боячись старших по званню та статусу, говорив прямо в очі, говорив, тому що для мене принципи справедливості та відвертості є важливішими за посади та гроші(яких в мене повірте достатньо), за партійне панібратство та владу, якої дехто так фанатично прагне як головної цілі в житті.

Перш за все, я особисто проти того, що «УДАР» як партія, яка є одною з ведучих політсил для українського суспільства, після переможної революції відмовилась взяти на себе відповідальність і не пішла працювати в уряд.

1_resize_2_resize

 

Проте виявляється, що заяви партійних бонз УДАРу про нібито неучасть у владі є цинічною брехнею. В мої рук потрапили документи, які свідчать про те, що попри нібито неучасть у владі, УДАР «розподілив» ряд керівних посад в уряді та структурних підрозділах виконавчої влади України. При цьому вони були розподілені в більшості між людьми які не є членами УДАРу і мають відношення до фінансово-олігархічних груп Фірташа-Львочкіна. Про це заявив Юрій Соловей під час прес-конференції.

1 1_resize