прикарпатський нардеп Юрій Соловей

прикарпатський нардеп Юрій Соловей

 

В Джурівнській школі були проблеми із опаленням: його як провели 50 років тому, так модернізацію і не проводили, пишуть Версії з посиланням на Третю студію.

“В 1997 році ми зробили капітальний ремонт нижнього кільця опалення. Там батареї першого поверху промивали, змонтували і таким чином продовжили ще віку цій системі на кілька десятків років. А зараз вже зробили заміну цього навчального корпусу”, – каже директор Джурівської ЗОШ Микола Хребтій.

Під час розподілу державної субвенції соціально-економічного розвитку, за сприяння нардепа Солов’я, Джурівській школі виділили півмільйона гривень. І в триповерховому навчальному корпусі замінили батареї, лінії подачі води, стояки. Юрій Соловей каже, що для нього розвиток освіти на Снятинщині – пріоритет депутатської діяльності. Як приклад, відкриття дитячих садків у Зіібранівці, Будилові та будівництво дошкільного навчального закладу в Тулукові. А найголовніше, щоб парламент проголосував за новий Закон “Про освіту”.

“Важливо, що сьогодні є спільна, консолідована позиція уряду і парламенту про те, що освіта має бути тою галуззю, в яку держава має вкладати після оборони найбільше. Закон передбачає, що 7% від валового внутрішнього продукту буде передбачатися на освіту. Що мінімальна заробітна плата не може бути меншою трьох мінімальних заробітних плат. Закон “Про освіту” вносить дуже суттєві зміни в існуючу систему освіти і на роки буде регулювати цю галузь”, – зауважив нардеп Юрій Соловей.

Наступного року парламентар пообіцяв посприяти у виділенні державних коштів на перекриття даху в новому корпусі Снятинської школи та над одноповерховим корпусом у Джурові.