Юрій Соловей назвав цю інформацію абсурдом, адже соціальний проект пов’язаний не з виборами, а існує вже більше 5 років в різних районах області. В магазині не розповсюджувалась агітаційна продукція. На його думку, це робота конкурентів, які бояться втратити владу на окрузі.

“Проект соціальний магазин існує з 2009 року. Його ініціатори – активісти ГО “Громадський форум”, які представляють усі райони області.  Його мета – продаж товарів першої необхідності населенню за цінами близькими до собівартості. Тому говорити про те, що проект зроблений під вибори є нелогічно”, – говорить кандидат у нардепи.

За словами політика, проект функціонує не тільки у Верховинському, Косівькому і Снятинському районі, але й у всіх районних центрах, містах і навіть селах області: “Територіально він не стосується тільки 89 округу. У Верховині і Косові магазини відкрилися ще у 2012 році”.

Також Соловей вважає, що будь-який соціально корисний проект у період виборів можна назвати виборчою піар-технологією, але якщо це несе користь для людей, то нехай так і буде.

“Це навіть корисно. Але у даному випадку соціальний магазин є проектом для мешканців області. Це виключно соціальний, а не політчиний проект. Більше того, ми намагатимемося поширювати його за межі області. Ми розроблятимемо відповідну програму на державному рівні для реалізації в інших регіонах України”, – резюмував політик.