solovej

«Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Путілов поставив завдання детально розібратися з ситуацією в області щодо військово-промислового комплексу і територіальної оборони Херсонщини», – сказав радник голови облдержадміністрації Юрій Соловей в інтерв’ю телеканалу «112 Україна».

Як зазначив Юрій Соловей, правило: «Хочеш миру – готуйся до війни» ще ніхто не відміняв. «І чим сильніше буде підготовлений регіон до можливих найгірших варіантів, тим у нас буде більше впевненості в тому, що все буде спокійно, – підкреслив він і закликав жителів області не нагнітати ситуації і не піддаватися паніці, – сьогодні кожен повинен працювати над тим, щоб українська держава ставала сильнішою».

Разом з тим, радник голови облдержадміністрації запевнив жителів області в тому, що робота по серйозному зміцненню Херсонській області триває.

«Зараз на кордоні з Кримом прикордонниками побудовані необхідні укріплення, які керівництво області почне інспектувати вже з наступного понеділка», – повідомив Юрій Соловей та зазначив, що робота по зміцненню з кожним днем буде набирати все більших і більших обертів.

Також радник голови облдержадміністрації відзначив величезний патріотизм Херсонській громади: «Дуже велика кількість добровольців проявляють бажання захищати нашу область і держава, починаючи від охорони громадського порядку в місті та закінчуючи вступом до лав збройних сил».

За мат. naberejna