remont_znak 

Люди нарікають, що дорогу в селі не ремонтували понад три роки. Кажуть, зверталися у різні інстанції – але результату жодного. Тепер увірвався терпець – перекрили дорогу, щоб на людей звернули увагу.

Кажуть, що від звернень уже перейшли до більш рішучих дій. «Доки не приїде представник з облавтодору, адміністрація району та області і не пообіцяють початок ремонтних робіт з понеділка, ми не розійдемося», – сказав Олександр Яворський, мешканець Стопчатова.

Підтримав громаду та долучився до перекриття траси штаб кандидата в народні депутати  по 89-му виборчому округу Юрія Солов’я.

«Люди уже неодноразово попереджали і районну, і обласну владу про те, що буде відбуватися така акція, проте не було жодної реакції», – сказав під час акції протесту щодо необхідності ремонту дороги керівник штабу Роман Соловей.

В результаті громада таки добилася свого.  Вже з початку тижня облавтодор розпочав ремонтні роботи повним ходом.

За інформацією Облавтодору, при спрятливих  погодніх умовах роботи триватимуть до двох тижнів. планується провести ремонт частини дороги протяжністю 25 кілометрів від Стопчатова до м. Косів. Про це повідомив представник Облавтодору Богдан Семанів.

Планують здійснювати ремонти і на інших частинах автошляхів 89 округу.

Питання по Стопчатову Юрій Соловей тримає на особистому контролі.