«Я радий, що маю можливість зайти сьогодні у новий спортивний зал. Я впевнений, що село Пістинь відоме не тільки спортивними, але й іншими досягненнями далеко за межами району. Але цей спортзал – це можливість, для розвитку діток. Я впевнений, що такі речі сьогодні нам дуже необхідні. Необхідні пістинській громаді, нашому Прикарпаттю і ці хороші новини сьогодні необхідні нашій Україні. Я хочу побажати, щоб цей спортзал завжди наповнювався дитячим сміхом, був відкритим для дітей і для дорослих. Щоб цей спортзал завжди жив енергією. І найосновніше – щоб ми колись мали можливість сказати, що олімпійський чемпіон колись буде із села Пістинь», – акцентував нардеп Юрій Соловей.

Про таке просторе і світле приміщення для занять фізкультурою діти досі тільки мріяли. У це важко повірили, але майже півтисячі школярів круглий рік займались спортом просто на вулиці. А спортивний зал їм будували та оснащували майже 10 років, – пишуть Версії.

«Уроки фізичної культури відбувалися на вулиці, на спортивних майданчиках. І дощ чи сніг – для дітей це вже була перепона, тому, що такі умови не сприяли заняттю спортом», – розповів директор Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Лаврук.

Відтепер всі учні зможуть бігати, стрибати, грати у баскетбол, волейбол та інші ігри у комфортних умовах.

«Я дуже рада, що у нашій школі з’явився такий чудовий спортивний зал. Я з радістю буду в ньому займатися. Адже, раніше нам доводилося взимку сидіти в класах і робити вправи і це було досить сумно. А тепер, я сподіваюся, що буде набагато краще», – каже учениця сьомого класу Анастасія.

Спортзал у Пістинській школі мав усі шанси стати черговим довгобудом. Однак, минулого року нардеп Юрій Соловей офіційно звертався до Мінінфраструктури щодо виділення коштів для завершення зведення спортзалу в Пістині і домігся виділення коштів цільової субвенції з державного бюджету на добудову спортзалу.

«Саме спортивна інфраструктура повинна бути в пріоритеті на найближчий час. І спортази, басейни, футбольні площадки, спортивні площадки ми сьогодні розвиваємо в межах Гуцульщини і Покуття. Це дуже серйозний поштовх, тим паче, що ми бачимо, що діти з цих регіонів покаують дуже хороші результати не тільки на Всеукраїнських спортивних змаганнях, а й на міжнародній арені», – зауважив нардеп Юрій Соловей.

Відео ТРК РАІ з 14 хвилини.