solovey

Перш за все Юрій Соловей подякував за підтримку своїм виборцям.

«Я чітко розумію, що цією перемогою – завдячую Вам – свідомим українцям. І усвідомлюю усю повноту відповідальності за реалізацію ваших очікувань на окрузі і на рівні держави. Щодо тих осіб, які за мене не голосували то в цьому я бачу свої недопрацювання. Старатимусь робити все для того,щоб мешканці Косівщини, Верховинщини та Снятинщини відчували підтримку народного депутата»,– сказав Юрій Соловей.

Депутат наголосив, що перш за все працюватиме над збереженням статусу гірських. І додав, що працює над розроблення коаліційної угоди. А найбільше увагу приділяє децентралізації влади.

 «Сьогодні пріоритетним питання має бути безпека держави та розбудова української армії. Для цього я робитиму все можливе. Ми дуже довго здобували свою незалежність і тепер всі разом мусимо її відстоювати», – переконаний Юрій Соловей.

Депутат відзначив, що незважаючи на те,що він пройшов до парламенту від іншого округу, залишати Івано-Франківськ не збирається.

«Це – моє рідне місто, і незважаючи на те, що я обраний від іншого округу я продовжуватиму працювати в цьому місті, для того, щоб захищати його людей і працювати над тим, щоб місто стало справді європейським», – відзначив Соловей.

Що стосується місцевих виборів, то нардеп вважає, що вони можуть відбутися скоро і до них потрібно готуватися вже від сьогодні.

«Треба зробити все можливе, щоб на наступних місцевих виборах місто не розділилося, а був єдиний кандидат на посаду міського голови, якого підтримають франківці. Я порадив би Петру Шкутяку та Олександру Шевченку об`єднати свої команди та висунути єдиного кандидата на посаду міського голови. А не тягати ковдру як це було на минулих виборах серед кандидатів», – вважає Соловей.