http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/bc5f698-screenshot-9.jpg

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ на офіційному сайті, передає “Українська правда”.

Вказується, що спецоперації долучені підрозділи МВС України та військової прокуратури.

“Основна мета – нанесення суттєвого удару по організаторам незаконної діяльності на державному кордоні України. До операції залучена прикордонна техніка, у тому числі броньована, та прикордонна авіація”, – йдеться у повідомленні.

“На цей час обшуки тривають в десятках приміщень, зокрема приватних осіб, які причетні до протиправної діяльності”, – додали в ДПСУ.

Як повідомляє місцеве видання mukachevo.net координує спецоперацію військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк, який заявив, що “на даний час проводяться в рамках розслідування кримінального провадження понад 100 обшуків з метою документування протиправної діяльності організованої групи”.

За його словами ця група “причетна до незаконного відчуження земель прикордонної смуги, а також займалася організацією протиправного обігу особливо небезпечних наркотичних засобів як на території України, так і за її межами з використанням цих земельних ділянок, які були наближені до прикордонної смуги”.

Сенюк також повідомив, що до спецоперації на Закарпатті залучено більше ніж 300 якпрокурорсько-слідчих працівників, так і оперативних підрозділів, а також близько 70 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

“Слідчі дії наразі тривають. Є вже певні результати: вилучили значні обсяги особливо небезпечного наркотичного засобу в одного з фігурантів”, – сказав Сенюк.

Також видання пише, що силовики затримали та оголосили підозру керівнику Берегівського районного відділу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Водночас близько 7 ранку до санаторію “Карпати”, що під Мукачевом, увірвалися спецпризначенці у камуфляжі та зброєю, які затримали одного з відпочиваючих.

“Ним є Горват Аттіла, більш відомий за прізвиськом “Докі”. Саме він є організатором так званого “приватного кордону” на Закарпатті вздовж лінії кордону з Угорщиною, кудою контрабандою переправлялося усе на світі – від цигарок до наркотиків”, – пише видання.

“Крім того, наразі у рідному селі контрабандиста – Велика Бийгань – йдуть слідчі дії та обшуки. За попередньою інформацією, вилучено велику кількість наркотиків”, – повідомило видання.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/bc5f698-screenshot-9.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/c55fc21-screenshot-8.jpg

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/d035339-screenshot-6.jpg