kotsaba

Зокрема, у ПС висловили підозру щодо співпраці Коцаби з терористично-злочинними організаціями, які несуть загрозу територіальній цілісності та суверенітету України.

«Остання подія, яка викликала обурення громадськості – це т.зв. «телеміст між ЛНР та Івано-Франківськом». Ініціатива щодо організації цього «телемосту» належить ГО «Суспільний діалог», головою якої є Світлана Іванова. Учасником цього «телемосту» виявився також Руслан Коцаба. Таким діями та висловлюваннями в ЗМІ, Русланом Коцабою та учасниками «телемосту» відбувається спроба легітимізувати антидержавне утворення під назвою ЛНР-ДНР» – йдеться у заяві.

Руслан Коцаба у коментарі Франко Таймс висловив свою точку зору щодо ситуації, яка склалась.

Зокрема, він зазначив, що основна теза, яку намагався донести другій стороні на «телемості»– це те, що якщо вже йде війна, то вона повинна бути цивілізованою.

«Мене обурило те, що з усіх інформаційних сайтів Прикарпаття, які розмістили ці «бздури», мої колеги-журналісти не висвітлили іншу точку зору. Це свідчить про те, що з нашою франківською журналістською спільнотою не все гаразд, якщо вона хоче жити за світовими стандартами журналістики. Завжди при конфлікті має бути дві точки зору. Я відкритий до комунікацій, однак мого бачення ситуації ніхто не запитав» – зазначив журналіст.

Він зауважив, що від цілої обласної організації «Правого сектору» підписується одна людина – Андрій Подільський, а він довший час керував прес-службою обласної ВО «Тризуб». Відтак він каже, що рішення було колегіальним.

«З мене, по суті, зробили найбільшого зрадника. І я вважаю, що пан Подільський має вибачитись переді мною за поширену інформацію. До того ж, я звертатимусь до вищого керівництва «Правого сектору», аби вони розглянули діяльність організації на Прикарпатті. Адже з такими темпами на грядущих місцевих виборах шансів пройти у обласну та місцеві ради стає все менше.

Істинні патріоти, котрі мають відношення до даної організації, зараз стоять на передовій. Так вже склалось, що війна забирає кращих… І ми бачимо, що ті хлопці стоять до останнього і відстоюють нашу Незалежність…
Я ризикую своїм життям, аби всі – і журналісти, і прості читачі та глядачі мали не лише офіційну точку зору. Подаю матеріали з епіцентру подій, а мене за це ще називають зрадником…

Мені прикро за тих людей, які, не маючи морального права мене «обзивати», користаються деякими журналістами, аби поширювати проти мене кампанію чорного піару.

Я – військовий журналіст, і бути об`єктивним та зважати на різні точки зору – мій первинний обов’язок». – підсумував Руслан Коцаба.

Коротко про Руслана Коцабу:

– Відомий громадський діяч Прикарпаття, громадянський журналіст.
– Наймолодший член Української Гельсинської спілки, яка була заборонена в СРСР.
– Учасник акції студентської непокори(Революції на граніті), Помаранчевої революції та революції Гідності.