Німець з казахським корінням привіз в Івано-Франківськ авто для АТО і допомогу переселенцям зі Сходу (ФОТО)

 

Акцію допомоги Олександр здійснив у координації з Червоним Хрестом. До Івано-Франківська приїхав, тому що раніше мав тут бізнес-проект. У Німеччині чоловік просто звернувся до своїх знайомих, так вже вчинила і його дружина. В підсумку вдалося зібрати чимало одягу та інших необхідних для побуту речей. Частину з них він залишив для переселенців, котрі знайшли прихисток на Прикарпатті. Волонтер зізнається — переважно допомагали німці. Адже вихідці з Росії та Казахстану все ще перебувають під інформаційним впливом російських ЗМІ

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3407.jpg

«Скажу чесно, мало хто знає в Німеччині, що в Україні війна. Для багатьох це була новина. Тай росіяни і казахи вважають, що події з ДНР і ЛНР — це внутрішні проблеми України. Їх навіть в Німеччині зомбує російське телебачення. Тому більше допомагали німці.»

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3404.jpg

Автівки ж Олександр з своїми напарниками-волонтерами відправить в зону АТО. Швидкі підуть на потреби спеціалізованих міліцейських формувань. Позашляховик отримає добровольчий батальйон «Азов». Його вже прийняв івано-франківський боєть-азовець Руслан Ганущак:

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3399.jpg

«Майже на кожній операції „Азову“ стається пошкодження або втрата автомобіля. Тому потреба у новому транспорті є завжди», — додав боєць добровольчого батальйону.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3396.jpghttp://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3410.jpg

Волонтери вирушать у зону АТО вже сьогодні вночі.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Dopomoga-v-zonu-ATO-Avtomobili-Nimechchina_3409.jpg

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/09/Batalyon-Azov-Ruslan-Ganushhak-_3415.jpg