ato

 Впродовж кількох місяців він перебував у підвалі Донецького управління СБУ.

Раніше батьки бійця батальйону «Донбас» Антона Боєва докладали всіх зусиль, щоб звільнити сина із полону терористів. У серпні він особисто повідомив рідних, що разом із трьома сотнями побратимів потрапив у руки до «деенерівців». Звідти телефонував ще кілька разів. А потім перестав виходити на зв’язок, інформував ZIK.

Майже всю зиму 25-річний Антон Боєв провів на столичному Майдані. Під час Революції гідності двічі їздив туди боронити Україну. А потім потай від батьків подався і на Схід.

«Він постійно казав, що у Києві на роботі. Ми до нього дзвонили, і все, ніби, було нормально. Він навіть приїжджав на кілька днів, а потім знову сказав, що має їхати на роботу», – згадує батько бійця Ігор Нагорняк.

Увесь цей час Антон Боєв, разом з іншими добровольцями батальйону «Донбас», воював на передовій. Телефоном завжди запевняв родину, що із ним усе добре. Тйону а наприкінці серпня, коли батальйон хлопця потрапив під Іловайськом в облогу, зв’язок обірвався.

З полону Антон телефонував кілька разів. Казав, що живий. А вже 1 вересня батьки отримали останню смс: «Ми – нормально…Пишіть смс. Я вас люблю».

Вночі голова СБУ доповів про звільнення з полону 146 громадян України. Вже достеменно відомо, що серед них житель села Пійло Калуського району Микола Стасюк, його друг Михайло Бабчій, франківчанин Руслан Тинкалюк. Усі вони потрапили в “Іловайський котел” у складі добровольчого батальйону “Донбас”.