Селянин із Делятина разом зі знайомим їхав на возі з сіном. Розвернувся біля однієї з приватних садиб. Господар вибіг надвір і сказав, аби чоловіки тут не розверталися та не нищили дорогу, яку він ремонтував за власні гроші, пишуть Версії з посиланням на Експрес.

Їздовий зі знайомим не звернули на це уваги. Тоді господар, за їхніми словами, узяв палицю і вдарив декілька разів коня, а потім і їздового. А далі схопився за вила та намагався ними проштрикнути кривдника.

Селянин разом із товаришем відібрали вила, сіли на воза й хотіли їхати. Але господар садиби знову став на перешкоді. Розпочалася бійка.

Тоді їздовий узяв батіг і завдав супротивникові 32-34 удари. За висновками судово-медичної експертизи, у господаря садиби виявили численні забої рук, ніг, плечей, потилиці, грудної клітки, голови, синці та подряпини.

Він довго лікувався. Згодом цей чоловік подав на їздового в суд.

“За рішенням суду, селянин повинен заплатити 1700 гривень штрафу, а ще потерпілому 682 гривні матеріальної та 3000 гривень моральної шкоди. Усього 5382 гривні”, – повідомили у Надвірнянському районному суді.