Як перемогли, але не купили: з’явилося відео аукціону з продажу “Локомотиворемонтного заводу” (ВІДЕО)

Єдиним покупцем була міська рада. Згідно умов конкурсу, її допустили до участі в торгах та оголосили переможцем аукціону. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Однак по завершенні торгів голова комісії з продажу заводу заявив, що є сенс провести повторний аукціон. Мовляв, кілька потенційних покупців з різних причин не змогли зголоситися на аукціон, і треба дати їм шанс купити завод.

“Оскільки позиція і уряду і Фонду держмайна полягає в тому, що приватизація – це прозорість, то тут питань у цьому конкурсі немає. Інформування було максимальне, обмежень щодо учасників не застосовувалося. З точки зору конкуренції – приватизація була на конкурентних засадах. Враховуючи на те, що заявка була від ще однієї компанії, але вона не подала проект договору остаточний. Але ми відчуваємо, що попит на об’єкт є. Крім того, звернення інвесторів з Чехії, але вони не встигли підготувати документи. Крім того була спроба блокування продажу акцій через суд… Є пропозиція від мене, як від голови комісії, і від Фонду – рекомендувати Фонду не оголошувати переможцем того, хто нині є єдиним учасником, рекомендувати найближчим часом оголосити на тих же умовах новий конкурс. Все одного Фонд прийматиме те рішення, яке є необхідним… Ми будемо раді, якщо інвестором буде громада міста, але будемо раді, якщо конкурс буде до кінця об’єктивним”, – сказав голова комісії.

Члени комісії одноголосно підтримали це рішення. Вони прийняли рішення вже 22 серпня провести новий конкурс.

“Ми зробили прецендент, що пішли на конкурс, стали його апріорі переможцями, але власником не стали. Шкода, що таке прийняли рішення”, – прокоментував торги директор Департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько.