Результат пошуку зображень за запитом "пожежа"

5 листопада о 06:20 в місті Івано-Франківськ на вулиці Івана Павла ІІ сталось загорання в квартирі на четвертому поверсі дев’яти поверхового житлового будинку. Вогнем знищено матрац. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 листопада о 11:54 в місті Івано-Франківськ по вулиці Хіміків виникла пожежа в ліфтовій шахті 9-ти поверхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено електропровід живлення ліфта та розподільчу коробку на 9-му поверсі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 листопада о 14:50 у місті Івано-Франківськ по вулиці Мазепи горіло сміття в ліфтовій шахті на 1-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 листопада о 15:34 в селі Креховичі Рожнятівського району сталася пожежа дерев’яної допоміжної споруди в приватному господарстві. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та споруду. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 листопада о 16:03 в місті Івано-Франківськ на вулиці Івасюка виникла пожежа сміття в ліфтовій шахті 9-ти поверхового житлового будинку. Вогнем знищено електропроводи живлення ліфта протяжністю близько 5 м, розподільчу коробку на 5-му поверсі та побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

5 листопада о 23:24 в селі Підлісся Тисменицького району горіла дерев’яна недіюча будівля пилорами. Вогнем пошкоджено підлогу в недіючій будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

6 листопада о 02:23 в селі Пнів Надвірнянського району виникла пожежа мікроавтобуса «Мерседес Спринтер». Вогнем знищено моторний відсік та салон мікроавтобуса, пошкоджено кузов, вантажний відсік. Причина виникнення пожежі встановлюється. Про це пишуть Версії з посиланням на  Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.