sud

За матеріалами справи, 3 вересня близько 18.15 безробітний мешканець села Негівці Калуського району перебував поблизу крамниці «Стожари», що на вулиці Коновальця у Калуші. Зустрівши свою знайому, до якої мав певні претензії, розлучений чоловік затяв сварку. Найперше почав робити жінці зауваження, що вона зводить на нього наклепи. А далі — штовхнув її, пишуть Вікна.

Із магазину їм довелося вийти. Уже надворі у них виникла словесна суперечка під час якої чоловік потягнув її за волосся і жінка впала на землю.

Мешканець села Негівці стверджував, що після цього він розвернувся і пішов з місяця події.

Однак, потерпіла розповіла про все більше детально.

За її словами, того вечора вона поверталася з батьківських зборів та зайшла до магазину, де і зустріла обвинувачено. При чому — у компанії дівчат. Не доходячи до магазину обвинувачений обізвав її нецензурними словами та вдарив долонею руки в обличчя. Вона проігнорувала його і пішла в магазин. Але після того, як вийшла звідти, чоловік знову обізвав її нецензурними словами та потягнув за волосся, при цьому вдарив в голову, внаслідок чого вона впала на землю.

Дівчина, яка була з обвинуваченим, підійшла та почала допомагати їй встати, але чоловік знову почав бити її по голові. Жінка впала ще раз та отримала удар ногою у верхню частину своєї ноги.

ВІд потерпілої “біця” відтягнули двоє свідків побиття. І лтше після цього обвинувачений пішов геть. Внаслідок даного конфлікту обвинувачений наніс їй загалом 4-5 ударів по голові та два удари по ногах.

У суді свідки підтвердили слова потерпілої. А у висновках експертизи зафіксовані всі синці та садна, які були на тілі жінки після невдалої зустрічі.

Дії обвинуваченого суд кваліфікував за ст.296 ч.1 КК України, так як він  вчинив грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю.

У результаті мешканцю Калущини суд вирішив призначити покарання – п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн.) штрафу.