“Вдалося цього року за рахунок субвенцій на соціально-економічний розвиток з державного бюджету виділити один мільйон. Крім того, з районного бюджету ще 200 тисяч. І ми бачимо, що вже сьогодні ми маємо нормальну якісну вентиляцію, яка дозволяє відновити роботу закритого басейну, де дітки зможуть плавати в зимовий період”, – зауважив Юрій Соловей.

Басейн Снятинської ДСЮШ приймає 270 дітей з цілого району. Саме тут першочергово встановлювали вентиляцію. Оскільки заняття плаванням не були сприятливими для малечі. Паралельно на Снятинщині розпочали реконструкцію унікального в області відкритого басейну. З перспективою, аби він діяв цілий рік.

Нардеп, оглядаючи об’єми робіт зазначив, що одного мільйона гривень на реконструкцію відкритого басейну не вистачить. Потрібно ще стільки ж. Відтак, розраховує на дофінансування робіт з державного бюджету та районної казни.

“Варто зауважити, що це проект, який носить дуже важливе значення для регіонального розвитку. По-суті, це єдина повноцінна плавальна база в нашій області, яка знаходиться поза межами обласного центру. Снятинська школа має традиції виховання тут чемпіонів України. І ті дітки, які займаються тут, мають колосальний ентузіазм. І я думаю, що ці кошти дадуть колосальний ефект для розвитку спорту і розвитку, зокрема, плавання на Снятинщині”, – наголосив народний обранець

Відтак, дофінансувавши ще один мільйон гривень, відкритий басейн у Снятинській спортивній школі запрацює вже у наступному році.