Результат пошуку зображень за запитом "новорічний стіл"

Вартість святкового столу у 2018-му зросте втричі у порівнянні з минулим роком і становитиме як мінімум 1350 грн. Ціну продуктів для української сім’ї з 4 осіб підрахували в Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки». Та чи мають можливість прикарпатці витрати стільки грошей на святкування і де відзначатимуть новорічну ніч, – , пишуть Версії  з посиланням на ОТБ “Галичина”.

Відень, Краків, Будапешт, Рим, Париж – європейські столиці просто манять туристів святковими ілюмінаціями та передноворічними знижками. На неймовірно колоритних різдвяних ярмарках прагне побувати чи не кожен. Проте, в той час як Європа шаленіє від передноворічних знижок, українці змушені економити і жити за задавненою практикою: що більше свят, то вищі ціни. Прикарпатці скаржаться на щорічне передсвяткове зростання цін на продукти. Якщо більшість пенсіонерів отримують півтори тисячі гривень пенсії, то стільки ж їм прийдеться витратити на новорічний стіл 2018.

“Новий рік для мене, що є, що його нема. А хіба є за що святкувати Новий рік. За свою пенсію я б не зустріла Новий рік”, – зізнається прикарпатська пенсіонерка.