Результат пошуку зображень за запитом "гривні"

Після звернення голови та громади до народного депутата України Юрія Солов’я з Державного бюджету України, Заболотів отримав 600 тисяч гривень як субвенцію на соціально-економічний розвиток. Кошти спрямували для освітлення вулиць та парку, облаштування сучасного тротуару по вулиці Грушевського.

Громада села задоволена нововведеннями. Кажуть, що стало набагато краще і зручніше. За зміни взявся голова Заболотова Іван Танюк. Чоловік безпартійний, звичайний господар, ще й до того, ініціатор створення Заболотівської ОТГ. Його підтримали голови Іллінців, Ганьківців, Олежкова, Рудників, Тростянця, Троїці та Шевченкового і пішли на вибори, – пишуть Версії з посиланням на Третю Студію.

«Ми ініціювали ці вибори для того, щоб нас не обманювали ні район, ні область. Для того, щоб кошти йшли цільовим призначенням з Києва на об’єднану територіальну громаду з центром в Заболотові. А Заболотів буде містом обласного значення і, дякуючи всім депутатам, і районної ради, і обласної, а особливо Верховної Ради, сподіваємось, що ми будемо однією з найкращих об’єднаних територіальних громад в Івано-Франківській області», – заявив Іван Танюк, голова Заболотівської ОТГ.

Децентралізація – це майбутнє України, каже народний депутат Юрій Соловей. Це та комплексна реформа, яка дозволила найближчим сусідам – Польщі та Угорщині серйозно розвинутись. А тепер вона відбувається і на Снятинщині.

«Ми бачимо, що процес децентралізації невпинно рухається, і цей процес дозволить вже найближчим часом підняти на якісно новий рівень нашу державу. В процесі реформи ми передаємо ресурси та повноваження з центру на місця. І найважливіше, всі проблеми, які хвилюють людей в об’єднаних територіальних громадах, буде вирішувати влада, яка не призначається з Києва, а влада, яку обирають безпосередньо самі мешканці», – відзначив народний обранець Юрій Соловей.

До речі, за свою роботу сільський голова Заболотова Іван Танюк користується неабиякою довірою та повагою громади. На перших місцевих виборах у Заболотівську ОТГ він, вже як кандидат на посаду голови громади, здобув впевнену перемогу, набравши 3 тисячі 179 голосів, а це 51% серед всіх, хто проголосував.