Результат пошуку зображень за запитом "паркування взимку"

Дискусія стосувалась проекту рішення міської ради «Про внесення змін в Правила благоустрою м. Івано-Франківська».

Зокрема, приведення Правил благоустрою міста Івано-Франківська у відповідність до норм чинного законодавства. Акцент робиться на вимогах до вивісок та реклами.

“Діючі правила діють в Івано-Франківську з 2015 року. Ми хочемо цими змінами посилити роль правил, щоб покращити санітарний план міста”, – розповів перший заступник голови Департаменту комунальної політики та благоустрою Ігор Сенчук.

Новим є проекті є розділ, який регламентує розкопки в місті.

“Ця ланка зараз є слабкою, адже розкопки закриваються із запізненням. Тому вводиться супровід проведення розкопок. Тобто, працівник департаменту контролюватиме хід проведення розкопок в місті. Та штрафуватиме підприємців за порушення”, – пояснює чиновник.

Крім того, є зміни до положення про розміщення вивісок.

“Інспектори матимуть можливість контролювати розміщення вивісок. Також розміщення реклами”, – пояснює Ігор Сенчук.

Новим у проекті є пункт про стихійну торгівлю в Івано-Франківську.

“Торгівля у невстановлених місцях є забороненою. Так само як і прокат веломобілів. Крім того, забороняється здійснювати у невстановлених місцях торгівлю ритуальними товарами”, – пояснює посадовець

У проекті, який заслухали на громадських обговореннях є розділ, який стосується паркування автотранспорту.

“Ми забороняємо паркування транспортних засобів на проїжджій частині під час снігопаду. Також ми забороняємо мити ТЗ в річках та дворах міста”, – додав Ігор Сенчук.

Розробник проекту регуляторного акта – Департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Пропозиції до проекту рішення приймаються до 03 грудня 2017р.:
1) в управлінні економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 21, тел. (0342) 55-19-42,
2) електронною поштою – viddilrp@gmail.com