Нагадаємо як в Івано-Франківську вкотре відзначився депутат Верховної Ради України від ВО «Свобода», екс-секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків. Він, маючи депутатську недоторканість, дозволив собі зруйнувати огорожу будівництва по вулиці Стуса, 25 і взяв усю відповідальність на себе.

Руслан Марцінків перебрав на себе функцію Івано-Франківської міської ради, міського голови, чиновників департаменту архітектури і містобудування, чиновників архбудконтролю і всіх контролюючих органів разом взятих. Народний депутат вирішив, що дане будівництво незаконне і разом з мешканцями сусідніх будинків та молодими-гарячими активістами ВО «Свобода» зруйнував будівництво.

«Взявши за озброєння молот, нардеп власноруч розвалив паркан та розбив залитий фундамент. Таким чином свободівець показав, що будівельна сваволя в Івано-Франківську не пройде!», – розтрубіла того ж дня прес-служба партії. Таким чином «націоналісти» розтрощили територію майбутньої автозупинки в спальному районі «Каскад».

Замовник будівництва – колишній палкий прихильник ВО «Свобода», приватний підприємець Василь Васильович Гарасимко – шокований. «Я дуже поважаю «Свободу», навіть дуже поважаю. Але якщо вони так будуть робити, то далеко не пройдуть. Ну не можна так робити. В нас всі перетворюються на політикантів і на комерсантів. А то треба робити щось…», – говорить Василь Гарасимко.

Підприємець називає шоу за участю Марцінківа фальшем, адже у чоловіка на руках всі необхідні документи для будівництва. Перший погоджувальний документ Василь Гарасимко отримав у 2004 році. Потім – 8 років погоджувальних процедур, оплата послуг з проектування, держмито та усі знані і незнані побори. Каже, що не є тим підприємцем, який може собі дозволити за один день купити усі документи.

Підприємець Василь Гарасимко подав до позов суду та написав заяву в прокуратуру щодо дій народного депутата Руслана Марцинків. Про це кореспонденту «Бліц-Інфо» повідомив сам Руслан Марцінків.

Народний депутат впевнений, що будівництво незаконне, адже дозвіл видано на будівництво за адресою Стуса, 17, а огороджена територія була за адресою Стуса, 25.