У Перу виявили п’ять дивовижних мумій. Вони абсолютно не схожі на людські останки, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Вчені натрапили на загадкові мумії в пустелі Наска. Дослідників поставило в глухий кут те, що у них довгаста форма черепа, практично немає носа і вух. Крім того, на руках і ногах у мумій було по три пальці, а риси обличчя були асиметричні.

Зріст їх сягав 168 сантиметрів, а тіло було покрито невідомою речовиною. Це нагадувало те, як південноамериканські народи покривали тіла померлих настоянками з трав. Сухий жаркий клімат відмінно зберіг тіла мумій.

Вчені встановили, що вік знахідки складає 1700 років. Деякі дослідники назвали її майстерно виконаною підробкою. Але доктор Едсон Віванко, який входить до групи дослідників перуанських мумій, заявив, що вони справжні. На його користь говорять і ДНК-тести. Вони показали, що мумії на 100% людські. За допомогою рентгена вдалося побачити, що у них по три пальці, але по п’ять фаланг.

“Насправді дуже складно відтворити такі характеристики черепа. Тім’яна і потилична області, лобовий шов і інші анатомічні характеристики вказують на те, що череп справжній”, – розповів деталі дослідження доктор.

Групі вчених ще не вдалося виявити свідоцтва зовнішнього втручання. Поки вони висунули два теорії походження мумій: це невідомий науці біологічний організм або хтось все-таки зробив ці мумії.