На своїй сторінці у Фейсбуці волонтерка ‎Аулісі Котик‎ поділилася спогадами про “Прапора” та відкинула версію поліцію про самогубство.

“І ось знову мчить Госпітальєрська «Валькірія» з табличкою «ВАНТАЖ 200» на лобовому склі на Івано-Франківщину. Валькірія не один раз бувала тут, і щоразу її зустрічають сльозами і на колінах. Бо то остання дорога додому Героя. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Кожного разу втрата все болючіша, бо те всередині, що відповідає за «болить», вже таке пошарпане, що й дивно, що ще сам живий.

Валентин Гонтар, позивний «Прапор», за спиною три війни, за Україну воював в групі «Купол» (особовий склад з морських піхотинців), який входив до складу добровольчого батальйону Донбас. Старий славний «Донбас», війна добре пам’ятає звитягу цих хлопців!

Валентин Гонтар – координатор проекту «Творча криївка». Реабілітація, психологічна допомога, все, що хоч трохи допоможе хлопцям і дівчатам, яких торкнулася війна, сотні вдячних бійців, «поремонтованих» у Верховині, унікальні картини написані болем спогадів – це все «Творча криЇвка». Один з перших і найефективніших реабілітаційних центрів в Україні, який заснувала Віталіна Маслова, а невдовзі приєднався і Валентин, її майбутній чоловік та незамінний помічник .

Але на цей раз «Валькірія» мчить не з фронту, не з зони проведення бойових дій, а з цивільної мирної території, де сталося непоправне – вбивство! Цинічне, жорстоке, нелюдське. Розум відмовляється вірити, адже Валік не закінчив стільки справ, серце рветься на шматки від співчуття – молода дружина з річним дитям на руках.

Валентин поїхав до Києва по справах, за декілька днів зв’язок з ним пропав. Наближався перший День народження його сина, всі чекали, що він приїде. Але, на жаль, саме в цей день, Валентина знайшли в лісі випадкові прохожі. Зірваного гранатою.

Тепер досить лірики. Валентин був сильною людиною і не хотів би оплакувань, краще допомога. Моральна, молитовна чи фінансова. Карта Віталіни Маслової, просьба допомогти максимально, адже «Творча криївка» працює на волонтерських засадах і ніякої прибуткової діяльності не веде: 4731 2191 0711 0615.

Версія про самогубство, яку активно нав’язувала поліція (так завжди простіше старій міліцейській машині), розвалилася завдяки діям активістів, які на місці взялися за контроль ситуації. Справа перекваліфікована на ст.115, частина 1 – навмисне вбивство. Слідство триває, і сподіваємося на те, що невдовзі винних знайдуть, адже ми не збираємося втрачати пильність, при саботуванні органів, будуть підключатися бойові побратими, друзі Валентина до контролю за веденням слідства”, – написала жінка.