Мешканець Ворохти бігав за туристами з вилами, за що й потрапив під суд

В одну з ночей червня, близько півночі, нетверезий молодик з вилами в руках ввірвався в зал очікування залізничної станції селища. Там якраз чекали потяга додому троє стомлених туристів з Нововолинська. Хуліган, спрямувавши до одного з чоловіків вила вістрям до грудей, почав безпричинно чіплятися, начебто бажаючи закурити.

Оскільки туристи не палили –  запропонували підсудному грошей на цигарки. Однак це лише розлютило гуцула — він продовжив розмахувати вилами, лаявся та навіть наніс тілесні ушкодження постраждалим.

Туристи зуміли відібрали в агресора вила та виштовхали його з залу очікування. Та обвинувачений розбив скло вхідних дверей і знову забрав вила. Втихомирити чоловіка зміг лише наряд міліції.

Під час суду мешканець Ворохти свою вину визнав. Вказав, що того дня випив багато спиртного, і навіть не пам”ятає свій хуліганський вчинок.

При винесенні вироку суд врахував характеристики Громадського руху «Спільна справа» ,  Громадського Фонду «Рабів до раю не пускають» та ГІ «Автосотня», де вказано, що підсудний приймав активну участь в революційних подіях на Майдані Незалежності, проявив героїзм та відвагу,  отримав поранення, в даний час працює волонтером  і потребує покращення  здоров’я та реабілітації.

В підсумку суд призначив хулігану покарання  у  виді  позбавлення волі строком на  два роки, однак спершу дав випробувальний термін на один рік.