5

 

– Бодіфітнес – це …

– Хороша спортивна фігура. Дівчина повинна показати красу, рельєфність тіла. Також повинен бути продуманим образ: зачіска, макіяж, купальник. До речі, купальник шила моя одногрупниця з коледжу легкої промисловості, а інша одногрупниця і подруга вишила його. На чемпіонаті світу підходили і американці, і спортсмени з інших країн – питали, де я взяла купальник з такою гарною вишивкою. Вихід на каблуках, все під музику – дуже добре. Це не бодібілдинг. Це легші форми, не сильна мускулатура.

 

– Ви так швидко досягли успіху …
– У мене така звичка: загадую бажання на початку року і записую їх. Написала собі чемпіонат України, чемпіонат світу, Arnold Classic … Все сталося! Мені кажуть тепер: “Інна, записуй далі!”.

 

– Кажуть, що дівчину, яка займається, можна легко впізнати навіть в натовпі…
– Так, це широка спина, рельєфні ноги. Все підтягнуто, в тонусі. Хлопець, якого треную, їхав з батьком машиною, побачили мене, коли я переходила дорогу. Хлопець потім розповів: “Батько каже:” І куди вона знову біжить? І так вже накачана! “Хлопець відповідає:” Але це мій тренер! “Батько:” Все одно багато “.

 

– Як змінюють людину тренування …
– Це відбувається не відразу. Головне – бажання. Кажу: “Я з вами працюю протягом години, решту часу ви працюєте самостійно”. Пояснюю про харчування, режим дня. Приходять, розповідають, що хочуть схуднути. Починаємо працювати – і дівчата зникають. Хлопці ж залишаються. Чому? Робота над собою – це саме головне.

 

– Життя дівчини, яка займається бодіфітнесом, відрізняється від життя звичайного
– Ви бачили, я тільки принесла з собою їжу в трьох контейнерах і поклала в холодильник. Збалансоване харчування – п’ять прийомів їжі, білки яєць, куряче м’ясо (смажене без масла на сковороді-гриль), правильні вуглеводи (каші), овочі, на ніч їм сир. Так мають харчуватися все. Також я не п’ю алкогольні напої, не палю. Не відвідують нічні клуби. Мій зріст – 154 см, вага – 52 кг.

 

Деякі дівчата бояться бодібілдингу, бодіфітнесу, що занадто накачають м’язи.
– Цього не буде. У мене – спортивне харчування, яке допомагає відновлюватися, підраховую білки і вуглеводи. Займаючись бодіфітнемо дівчата можуть скинути вагу, підтягнуться шкіра, м’язи, покращаться самопочуття і настрій. “Ми вибігаємо із зали щасливими”, – кажуть мені. І це правда, адже виділяється гормон щастя ендорфін. Вікових обмежень немає: займаються і в 16 років, і в 65. Для кожного розробляють спеціальну програму.

 

– Що порадите тим, хто вирішив змінитися

– Записатися в спортивну секцію. Вибрати людину-професіонала для тренувань, перейти на п’ятиразове харчування. А ще – хотіти змінитися.

 

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Фото зі сторінки Інні Трофименкової у ВК