Ще 4 роки тому будівля поруч Головпоштамту була передана в оренду ТзОВ «Панорама Плюс». Сама будівля не є комунальною власністю міста, а належить «Укрпошті». І хоча нові орендарі майже одразу отримали від Фонду державного майна дозвіл на переобладнання приміщення, роботи так і не були проведені.

Читайте також:

Депутат Іван Пуйда збирається відкрити новий паб у самому центрі Франківська, – ЗМІ

Цього тижня франківці помітили, що у стіні, на якій десятки років розміщувались афіші театрів та кінозалів, прорубали ніші для дверей. Як пояснив депутат Івано-Франківської міськради Іван Пуйда, який за даними інформаційної платформи YouControl очолює ТзОВ «Панорама Плюс» з березня 2011 року, в цьому приміщенні на 62 м² планується відкриття невеликої кав’ярні, а не пабу.

«А який ще заклад можна відкрити в центрі такого туристичного міста, як Івано-Франківськ, окрім кав’ярні? – дивується Іван Пуйда. – Буде приємне затишне місце, яке і з вулиці також буде гарно оздоблене. Ми орендуємо це приміщення вже 4 роки, всі дозвільні документи у нас є. Як і документи, що ця стіна не є історичною пам’яткою».

Депутат впевнений, що відкриття такого затишного закладу тільки покращить імідж Франківська.

«Буде не гірше, а тільки краще, – переконує орендар. – Жодні афіші ми не забрали. Стіна вже давно в аварійному стані. Ви бачили, який там шифер? Там вже все травою поросло. Ми за нею доглядали, помагали перекривати, постійно відводимо звідти воду».

Іван Пуйда розповідає, що вони 3 роки не могли зайти в орендоване приміщення, хоча справно сплачували за оренду.

«Раніше не було фінансової можливості це зробити. Зараз вона з’явилась. З відкриттям маленької затишної кав’ярні, ми зможемо зробити це місце кращим. Створимо нові робочі місця – мінімум 8-10. Окрім того це ще й податки в бюджет міста, – прокоментував депутат. – Але якщо будуть такі протистояння, я просто відмовлюся від цього проекту», пишуть Версії.