http://7days-ua.com/wp-content/uploads/2014/08/11288.jpg

Про це informator.lg.ua повідомив керуючий адвокатським об’єднанням «Чудовський та партнери» Андрій Корчевний.

 

За його словами, більшість солдатів у цієї групи – вихідці із Західної України. Вони брали участь в боях за селище Металіст і обороняли аеропорт у Луганську.
Зі слів військовослужбовців, незважаючи на відсутність обіцяної ротації через 45 днів, їм було поставлене бойове завдання вийти на позиції в районі населеного пункту Новосвітлівка Краснодонського району. Дана позиція регулярно й інтенсивно обстрілювалася бойовиками. «Бійці відмовилися йти на вірну смерть. При чому, відмовилися, не тільки ці дев’ять солдатів, а всі їх з’єднання. – Заявив Андрій Корчевный: Однак, на лаві підсудних опинилися тільки вони. У справі необхідно ретельно розібратися. Хлопці по-справжньому понюхали пороху. Вони герої, а не кримінальні злочинці».

 

В даний момент 9 військовослужбовців перебувають в СІЗО в Старобільську Луганської області. Відкрито кримінальне провадження (ч. 2 ст. 402 КК України) (непокора наказу). Нагадаємо, позиції сил АТО в луганському аеропорту щодня обстрілювалися терористами з РСЗВ «Град», САУ, танків і мінометних розрахунків.

 

Для довідки: В даний момент відкрито 1500 кримінальних проваджень стосовно військовослужбовців, що беруть участь в АТО.