Зараз від учителя залежить майбутня доля України – говорить кандидат у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка у одномандатному мажоритарному окрузі №83, що в Івано-Франківську Сергій Палійчук. Адже учитель як ніхто інший впливає на наше майбутнє – дітей. Саме учитель може виховати патріота, або ж навпаки – як зараз модно казати  «ватніка».

І якщо перший усім серцем любитиме Україну, і робитиме все для її розвитку та процвітання, то другий нестиме для нашої Вітчизни небезпеку.

Саме з такою ситуацією ми зіткнулися зараз. Молодь вихована учителями-патріотами стояла у перших рядах на Революції гідності і пішла добровольцями у зону АТО, на неоголошену війну проти одвічного ворога України Москви. А та молодь, яку виховували педагоги обтяжені «совковим» минулим, зараз за декілька рублів вбиває своїх земляків та нищить Україну.

В цей святковий особливий день кандидат у нардепи Сергій Палійчук від усієї душі вітає еліту української нації – педагогів, та зичить їм добра і благополуччя. Адже тільки заможний учитель зможе не відволікатися на якісь сторонні речі і всю свою увагу та знання приділятиме вихованню наших дітей.

І я обіцяю, що в парламенті докладатиму усіх зусиль, щоб український учитель став врешті заможним і далі продовжував виховувати гідних патріотів – підсумовує Сергій Палійчук