29 червня на цій вулиці розпочались ремонтні роботи. Міський голова Руслан Марцінків тоді писав, що тротуари та проїжджа частина будуть облаштовані в один рівень заради доступності для всіх, нове освітлення та вуличні меблі, додаткове озеленення, каналізаційні люки з символікою міста і таке інше. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Втім, ремонт приніс мешканцям неминучі незручності. Зокрема, через проведення робіт по заміні газопроводу низького тиску, який був у незадовільному стані, на вулиці відключили газ. Мешканка будинку №7 Тетяна Семанькова скаржиться: спершу відключення анонсували лише на три дні, що можна було пережити, але газу немає до зараз.

“Газ відключили 12-го липня, пообіцяли, що всього лиш до 14-го. Через кілька днів – газу все ще не було – з дверей поздирали попередні оголошення і наклеїли нові, на яких вже вказана дата 21-ше липня. Це дев’ять днів без газу в квартирах – а в нас колонки, тут багато старих і хворих людей, яким регулярно потрібно їсти гарячу їжу. Що це за знущання? Телефони в них при цьому не відповідають”, – обурюється жінка.

Тетяна додає: у всі квартири рознесли оголошення про те, що газопровід потрібно відремонтувати за кошти самих мешканців, адже газопроводи-вводи є власністю не відділення, а споживачів природного газу. Для врегулювання цього питання людям пропонують прийти в офіс “Івано-Франківськгаз” особисто. Втім, не всі можуть це зробити – у під’їзді проживає чимало літніх людей, в деяких з яких – серйозні хвороби.

“Я – інвалід другої групи, в мене рак третьої стадії, була операція. Печінка і підшлункова в мене постраждали від хіміотерапії. Скажіть, коли нам включать газ, щоб можна було хоча б приготувати їжу? Як я маю жити?”, – скаржиться Любов Рой, також мешканка будинку №7.

Додзвонитись до ПАТ “Івано-Франківськгаз” дійсно непросто – вказаний на сайті телефон контакт-центру повідомляє про те, що компанія постраждала внаслідок вірусної атаки, після чого вмикається автовідповідач. Втім, за номером, вказаним на одному з оголошень, все ж вдалось зв’язатись з представницею цього підприємства.

За інформацією газовиків, ремонт планується завершити в строк, до 21 липня, але внаслідок необхідності фінансування робіт мешканцями строк може бути продовжено.