krym

Кримчанка, яка розмовляє та співає українською, каже, що кримсько-татарський народ дуже стійкий і розраховує на повернення Криму до України.

Знаково також, що корінній кримчанці дуже сподобалось місто Івано-Франківськ, яке здалось їй дуже красивим, особливо увечері.

Довідка:

Ленара Османова (LENARA) (7 травня 1986, Ташкент) — українська, кримська співачка, заслужена артистка АР Крим з 2007 р.

Народилась 7 травня 1986 року в м. Ташкент (Узбекистан) в сім’ї інженера (батька) та педагога музики (матері). В 1991 році з сім’єю переїхала в Крим, в м. Сімферополь, де зробила перші кроки на сцені, перемігши у конкурсі “Крымские звездочки-91″.

Закінчила з відзнакою Сімферопольську школу мистецтв за спеціальністю “музичне мистецтво та хореографія”; Київський державний коледж естрадного і циркового мистецтва за спеціальністю “естрадний вокал”, Державну академію управляючих кадрів культури та мистецтв (магістр вокально-педагогічних дисциплін).

  • Переможниця конкурсу “Міні-міс Криму-93″
  • Лауреат і володар Гран-прі всеукраїнських конкурсів і фестивалів: “У Чорного моря”, “Глорія”, “Пісенний вернісаж”,

“Жемчужина Крыма”, “Шелляле”, “Волшебная свеча”, “Всі ми діти твої, Україно!”, “Фант-лото-надія”.

  • Лауреат міжнародних конкурсів: фіналістка програми “Утренняя звезда” (Москва, 1997 р.), “Маленькие звездочки” (Санкт-Петербург, 1998 р.), лауреат першої премії міжнародного конкурсу “Світ музики” (Флоренція, 2003 р.), володар Гран-прі міжнародного фестивалю етнічної культури (Сицилія, 2006 р.), лауреат першої премії міжнародного конкурсу “Star sprint” (Рим, 2006 р.), лауреат другої премії і володар золотого диску конкурсу “Bengio-festival” (Беневенто, Італія, 2006 р.).

З 1996 року – дійсний член Малої Академії мистецтв Криму. За активну участь в культурному житті України та високий професіоналізм неодноразово була відзначена державними нагородами Кримської та Київської влади: Національним фондом “Україна – дітям” в рамках програми “Обдаровані діти України”, Подякою мера м. КиєваО.О. Омельченка, Почесною грамотой Президіуму Верховної Ради АР Крим.

Указом від 5.02.2007 р. Ленарі офіційно присвоєно звання Заслуженої артистки АР Крим.

У 2009 році стала фіналісткою Національного українського відбору “Євробачення 2009″, де виступала з піснею “Flash”.