Стихійне сміттєзвалище влаштували на вулиці Чайковського. Світлинами поділились в спільноті Типова Коломия.”Ось така сумна ситуація у нас на Чайковського”, – підписала фото Marina Shish.

Реакція коломиян не забарилась – коментарі не менш вражаючі, аніж світлини.

Світлина від Marina Shish.

“Смітники АВЕ порожні!!!!! То хто ж Вам капарникам сміття поза ящики викидає?”.

“Це чимось нагадує Африку. А чому не зробити в мерії виставку цих культурних цінностей Коломиї? І обов’язково запросити інвесторів, щоб вони бачили, в чиї кишені вкладають гроші”.

“Заждіть коли сніг впаде. Замість того, щоб самим навести лад біля своїх будинків, чекаєте коли приїдуть і приберуть те, що ви накапарили. Зробіть толоку, поговоріть з керівництвом АВЕ, вони підуть на те, щоб дати Вам машину і разом з жителями цих будинків за годину роботи прибрати це сміття. Чисто буде, повірте моєму досвіду. Досить 1-го викинутого пакета, щоб за півдня там зробилася купа і немала… “.

“Жах! Скоро епідемії почнуться ….навесні”

“ВИННІ САМІ ЛЮДИ. Якби люди думали головою, а не задницями, і викидали мусор, куди треба, нічого б не було. Чисто не там де прибирають, а там де не мусорять”.

“В нас в будинках створили ОСББ, і у нас теж АВЕ. Ми закрили смітники на код, і у нас чисто. Сміття завжди вивозять вчасно, ніколи з таким не стикались. Знаю одне – якщо в будинках є заборгованість за вивіз сміття, то вони його не вивозять до тих пір поки не буде оплати”.

“Перепрошую, щиро вибачте за такі слова, але то є люди – свині. Самі собі гадять, на жаль, так далеко не підем….Сумно, дуже сумно…”

“Люди як бидло ,кидають мусор, де попало, а то й з вікна викидають”.

“Та ця купа появилася після того як якийсь сусідній будинок почистив дерева і гілки викинув біля мусорників!!!!! І понеслась”.


До слова, тендер на визіз сміття в Коломиї виграла компанія АВЕ. Нещодавно Михайло Вінтоняк, директор філії, пояснив, що вивезення листя, гілля, будматеріалів – це не їх обов’язок АВЕ. В угоді чітко прописано – ремонтні і будівельні відходи вивозяться за окремим договором. А щодо сміття з контейнерів – то його завжди вивозять вчасно.