За інсайдерською інформацією, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк вже вдруге пише заяву на звільнення. Причина відставки – проблеми зі здоров’ям, пишуть Версії.

Чи підписав заяву підлеглого Олег Гончарук, поки невідомо.

Довідково:

Ярослав Паранюк працює в адміністрації ОДА з січня 2016 року.

В його компетенції вирішення питань взаємодії з відповідними підрозділами Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та міністерствами КМУ.

Ярослав Паранюк також веде питання програм регіонального розвитку, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства; формування, затвердження і виконання місцевих бюджетів області та їх наповнення; банкрутства; цінних паперів та фондового ринку; банківської справи; цінової політики; соціально-економічного розвитку, промисловості та інфраструктури; регуляторної політики та підприємництва; надання адміністративних послуг; державного майна і приватизації; статистики; торговельного і побутового обслуговування населення; паливно- енергетичного комплексу та видобування надр; газифікації населених пунктів; транспорту і зв’язку.