Ігор Прокопів

Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, що виконують функції держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно,  пишуть Версії з посиланням на  Радіо Свобода.

Як свідчать дані реєстру, Ігор Прокопів придбав нову Toyota Camry в автомобільного дилера ТОВ «Класик-Авто», який зареєстрований в Івано-Франківську.

У квітні 2014 року Ігор Прокопів був призначений заступником голови правління НАК «Нафтогаз України». Згодом, у серпні того ж року, очолив державне підприємство «Укртрансгаз». 19 квітня 2017 року Кабінет міністрів України призначив Прокопіва на посаду заступника міністра енергетики і вугільної промисловості.

Як стало відомо з електронної декларації, яку Прокопів подав перед призначенням на посаду заступника міністра, його родина володіє двома будинками, двома гаражами, квартирою в Києві, низкою коштовних швейцарських годинників, боргових цінних паперів в «Альфа-банк» на суму понад 6 мільйонів гривень, бенефіціарні права на три підприємства ТОВ «Крокурс-Станіслав», ПП «Калан» і ТОВ «Урслевел».

Минулого року Ігор Прокопів, перебуваючи на посаді директора державного підприємства «Укртрансгаз», отримав зарплатню у розмірі 13 216 072 гривень, а також гонорарів від «Укрспецтрансгаз» на суму 207 954 гривень.

17 березня 2017 року Прокопів був звільнений з поста президента компанії: його відставку ініціював правління НАК “Нафтогаз України” (володіє 100% АКЦІЙ УТГ) і схвалила наглядова рада “Нафтогазу”, додає delo.ua.

Прокопів обіймав посаду президента “Укртрансгазу” з серпня 2014 року. З кінця лютого 2017 року він був відсторонений від обов’язків. Незалежний аудитор група, компанія Deloitte & Touche, РЯД виявили порушення області під час офіційного “Перевірки рахунків Укртрансгазу”.

Довідково:

Ігор Прокопів – вихідець із Калуського району. Працював на керівних посадах у різних приватних і комунальних підприємствах Івано-Франківська. Був депутатом Івано-Франківської міської ради, у 2010 році балотувався на міського голову. З 11 липня 2014 по 15 березня 2017 очолював “Укртрансгаз”.

Ігор Насалик – колишній міський голова Калуша, народний депутат України 4-го скликання. Боровся за посаду міського голови Івано-Франківська у 2015 році. З 14 квітня 2016 року очолює міністерство енергетики та вугільної промисловості України.