Сільський голова вирішив підзаробити на землі, яку виділили учаснику АТО. Віддав ділянку іншій людині. Спіймали урядника на гарячому, коли він брав плату 40 тисяч гривень. 28-річний ветеран АТО Дмитро Зварищук донедавна не здогадувався про те, що є власником землі, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна“.

Дмитро Зварищук воював у складі 95-ї десантно-штурмової бригади та був поранений. Коли повернувся додому, подав документи на отримання землі. У рідному селі ділянки не знайшлося, тож попросив у сусідньому – у Підлужжі. Заяву до Підлузької сільської ради подав у березні 2017 року. На вирішення питання місцеві урядники попросили зачекати кілька тижнів. Відтоді минуло вже три місяці, а Дмитрові так ніхто й не зателефонував. Хоча землю йому та ще зо двом десяткам бійців таки виділили.

Доки Дмитро чекав на свою ділянку, на неї накинули оком знайомі сільського голови.

“Мене попросили мої знайомі: треба одній жінці помогти. Але у зв’язку з тим, що масив розробляли атовцям, була розмова: якщо маєте атовця, який потім вам ту земельну ділянку перепише, чи віддасть, чи продасть, згідно із законодавством, – прошу дуже”, – розповів сільський голова Підлужжя Володимир Бурачок.

Аби передати землю атовця в інші руки, посадовцю знадобилася менш ніж доба. Сільський голова Підлужжя нині під домашнім арештом. У поліції кажуть, що він отримав від жінки за оборудку з землею 40 тисяч гривень.

Сам затриманий усі звинувачення відкидає. Каже, що жінка принесла документи, згідно з якими ветеран АТО нібито погодився віддати їй землю. Тож усе законно, а гроші, які від неї отримав, то не хабар, а подяка.

“Це можна всіх лікарів судити. Бо тому людина операцію відбула, вона принесла і віддячила лікарю”, – переконує Бурачок.

Сільському голові вже висунули підозру, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.