Понівечене численими побоями тіло потерпілого виявили в одному зі сміттєвих банків в Івано-Франківську на вул. Донцова зранку 19 червня. Зауважимо, що це місце розташоване поряд з Привокзальною площею і сквером, який має доволі сумнівну славу. Проте правоохоронцям знадобилося лише доба, щоби затримати особу, яку є всі підстави підозрювати у вбивстві чоловіка. Йдеться про 33-річного жителя Рожнятівського району. Підозрюваний ніде не працював і вже потрапляв в поле зору працівників міліції через крадіжку.

Обставини цього злочину ще з’ясовуються, але вже можна почути кілька версій того, що трапилося. Одна з них стосується суто побутового вбивства. Мовляв, чоловіки, випадково познайомившись, вирішили зміцнити знайомство алкоголем, під час споживання якого, виникла сварка, яка переросла у бійку.

Друга версія зовсім інакша. Почнемо з того, що потерпілий є особою маленького зросту. Наскільки нам стало відомо, він є юристом за фахом і начебто займався адвокатською практикою. Отож, за деякими даними, він знімав в одному з банкоматів доволі крупну суму грошей і це випадково помітив його майбутній кривдник. Потім, так само, начебто випадково вони перестрілися. Саме ця версія є найбільш поширеною і тепер питання, чи підтвердять це структури, котрі займаються розслідуванням цього випадку.