Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківського локомотиворемонтного"

Зранку, 17 травня Фонд держмайна офіційно передав акції заводу їх новому власнику – громаді міста івано-Франківська. Вся процедура – від перемоги в тендері до офіційного передачі акцій – зайняла більше 10 місяців. Перший аукціон міська рада виграла 6 липня 2017 року, проте згодом його результати анулювали, пишуть Версії.

В кінці серпня був розіграний новий тендер, підприємство оцінили в 33 мільйони гривень. Переможцем аукціону знову стала міськрада Івано-Франківська, вона придбала 99,5% акцій локомотиворемонтного заводу. Але одразу ж почалися проблеми. Спочатку позов до суду про визнання заводу банкрутом подав Пенсійний фонд, а потім Антимонопольний комітет відкрив справу про концентрацію.

Проте, нещодавно в АМКУ таки визнали, що попереднє рішення було порушенням закону «Про захист економічної конкуренції». Адже згідно статті 24 попередній дозвіл АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання потрібен тоді, коли сукупна вартість активів чи річної реалізації товарів двох учасників концентрації перевищує суму у 4 мільйони євро. Локотиморемонтний завод в цьому сенсі до 4 мільйонів не дотягує. Річний дохід підприємства не перевищує 1,5 мільйона євро.

«Сьогодні відбулася передача акцій з боку Фонду держмайна. Антимонопольнийий комітет надав висновок, який зафіксував, що АМКУ не мав права надавати дозвіл на концентрацію суб’єктів господарювання, адже оборот заводу менше 4 мільйонів євро, – розповів Руслан Терешко.

Тож на заводі очікують фінансових вливань, щоб підприємство повноцінно запрацювало.

«Зараз беремося за вирішення всіх поточних питань, які накопичились за цей період. Попередники накопичили і борги, і зобов’язання зовнішні. Ми очікуємо фінансової допомоги з боку міської ради, щоб в першу чергу закрити заборгованість по заробітній платі», – відмітив Терешко.

«Підтримка є», – запевнив міський голова.

Також на ПрАТ «Івано- Франківський локомотиворемонтний завод» відкрито понад 40 вакансій, тож франківців кличуть на роботу.

«Нам перш за все потрібні токарі, слюсарі, фрезерувальники, зварювальники і т.д. Тож запрошуємо до нас на завод. Працюємо над тим, щоб на заводі зробити гуртожиток для тимчасового перебування працівників», – відмітив Руслан Терешко.