mobilizatsija

В обговоренні взяли участь головні лікарі обласних, центральних районних та міських лікарень, а також їх заступники з медичної частини та голови районних, міських військових лікарських комісій.

Голова обласної військово-медичної комісії Микола Бондарук детально проінформував про постанову щодо проведення четвертої хвилі часткової мобілізації, яка планується з 20 січня, з цього числа всі військово-медичні комісії починають медичний огляд військовозобов’язаних. За його словами, від військово-медичних комісій будуть вимагати, щоб військовозобов’язані йшли служити здорові та могли виконувати бойові завдання згідно своєї кваліфікації.

«Всім військовим комісарам надіслані документи, якими вони повинні керуватися, це правила і порядок проходження медогляду військовозобов’язаних, – сказав голова обласної військово-медичної комісії. – Дозволяється проводити медичний огляд військовослужбовців у кількості 100 осіб за добу».

Також фахівці зазначають, що військовослужбовці при проходженні медогляду повинні оглядатися всіма лікарями-спеціалістами та пройти всі необхідні аналізи.